BOTAS 66 GIVEAWAY

Jsou ručně vyrobené, stylové, barevné a nosí je i princ William! A to už je sakra co říct. Pravda, nemají sice podpatky a potřebnou dávku bloggerské pozornosti, nicméně přiznejme si, kdo z nás má náladu sportovat, běhat a túrovat v lodičkách? Takže pokud chcete i při sportování vypadat dobře, máte jedinečnou šanci, zapojit se do GIVEAWAY, kterou jsem pro vás společně s Botas Classic připravila. Proč? Protože vás mám ráda, protože se mi líbíte, a protože to myslím upřímně. Jak jinak...
STAČÍ SPLNIT 4 NÁSLEDUJÍCÍ BODY

1. BUĎTE MÝM ČTENÁŘEM TADY NA BLOGSPOTU NEBO FANOUŠKEM NA FACEBOOKU. VAŠE DUŠE BUDE TÍMTO ČINEM OČIŠTĚNA A PŘIPRAVENA NA DALŠÍ NEŘESTI.
2. VYBERTE SI JEDNY Z BOT, KTERÉ JSOU VAŠEMU SRDCI, STYLU I ŠATNÍKU NEJBLÍŽE. TADY.
3. NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ POD ČLÁNKEM, KTEROU BOTU JSTE SI VYBRALI (ODKAZ) + VELIKOST
4. POKUD JSTE DOŠLI AŽ K BODU ČÍSLO 4, NEZBÝVÁ, NEŽ SE SPOKOJENĚ USADIT A ČEKAT, AŽ VYHRAJETE. PŘÍPADNĚ SI BROUSIT ZUBY NA WILLIAMOVY BOTY. A NEBOJTE SE, KRÁLOVSKÁ OBUV NIKDY NESMRDÍ!


SOUTĚŽ BUDE UKONČENA, AŽ VÁS TADY BUDE DOST HODNĚ MOC


P.S. DOMA SE PRÁVĚ TEĎ MUCHLUJI S MODELEM PAMPLONA WINNER  A MOHU ŘÍCT, ŽE JE TO PRO MĚ SKUTEČNĚ VÍTĚZ! JSOU TAK POHODLNÉ A MĚKKÉ, ŽE S NIMI HODLÁM USÍNAT KAŽDÝ DEN DO KONCE SVÉHO ŽIVOTA. TOTO NENÍ FRÁZE, ALE ČISTÁ A UPŘÍMNÁ LÁSKA!