FASHION AGAINST AIDS

Vzpomeňte si, kdy jste naposledy udělali nějakou skutečně dobrou věc pro někoho jiného. A teď nemyslím jen pustit v tramvaji sednout tu otravnou starou paní, co vám  mocně funí za krk. Mám na mysli něco mnohem velkolepějšího. Zapřemýšlejte, zahloubejte, a pokud jste došli k výsledku, který je větší nebo roven týdnu,
 ZBYSTŘETE! 
Duben se díky H&M zapsal do povědomí jako měsíc boje proti AIDS. Každý rok vznikne speciální kolekce s názvem Fashion Against AIDS, z jejíhož prodeje věnuje H&M 25% celkové tržby na projekty a organizace bojující proti AIDS. Kdo jste alespoň trochu humánní, plačte se mnou dojetím. Ono vás to totiž má nejen dojmout, ale i potěšit.
Vy, jakožto mí čtenáři, jste nyní exkluzivně zapojeni do ohromného projektu na záchranu lidstva, existence a planety vůbec. Každý z vás se může zapojit a pomoct. Čtyři z vás budou navíc odměněni doplňky z nové kolekce FAA ještě dřív, než se objeví na pultech vybraných obchodů. Tahle oboustranná satisfakce má dvě fáze. První fáze se vás týká právě teď. Následujte tyto kroky:


1. NAPIŠTE POD TENTO ČLÁNEK KOMENTÁŘ SE SVOU E-MAILOVOU ADRESOU
2. VYČKEJTE
3. PRVNÍM DVACETI Z VÁS POŠLU OBRATEM KÓD, KTERÝ VÁM ZAJISTÍ EXKLUZIVNÍ PŘÍSTUP NA SPECIÁLNĚ VYTVOŘENOU MICRO SITE FAA (pro ostatní bude přístupná až 5. dubna)

Stránka Fashion Against AIDS je zábavný a přitom velice efektivní způsob, jak pomoci v boji proti AIDS. Stačí nahrát svou fotku, na níž někoho líbáte, pusinkujete, žužláte. Každý samozřejmě toho svého nebo tu svou! Žádné pusinkování nezletilých či nic nevědoucích osob! H&M za každou nahranou fotku věnuje navíc 1 USD na podporu organizací bojujících proti AIDS. No není to nádhera? Není to to, co jste vždycky chtěli? Tohle a světový mír? Tak se do toho pusťme. Tři dva jedna...

DRUHOU FÁZI FAA OČEKÁVEJTE JIŽ ZÍTRA. SOUTĚŽ O CENY ZÁRUKOU!