FOUR WALLS AND FANTASTIC FOUR

 Obklopena čtyřmi stěnami navázala jsem vztah s chřipkou. Připojením bolesti v krku vznikl milostný trojúhelník. Z tohoto nezdravého vztahu se snažím dostat pomocí hektolitrů zázvoru v kombinaci s Paralenem, Orofarem a Ibalginem. Říkám jim silná čtyřka. Ležím. Stále ležím. Občas se otočím na bok a ležím dál. Dlouhou chvíli mi krátí četba knížek a sledování Cimrmanovských her. Až mi z toho hrábne, zahrabu se ještě hlouběji pod hromadu peřin a rozdám si to s těma dvěma (rozuměj chřipkou a bolestí v krku) tak vášnivě, že poteče pot. 
P.S. Poraďte, co dělat, když už není co dělat.
I am surrounded by four walls and I am also in the relationship with the flu. A while ago the sore throat joined us and suddenly there is a love triangle. I try to break free from this unhealthy relationship with the help of Ginger, Paralen, Orofar and Ibalgin. I call them Fantastic Four. I am lying. I lay still. Sometimes I turn around to the side and lay again. I'm reading a lot cause I have nothing to do and it's boring. However I know, that I have to fight so passionately with both of my lovers, untill sweat will flow. 

MARILYN MONROE PLAKÁT / POSTER (BERLIN GALLERY) | FRANCOUZSKÝ VOGUE / FRENCH VOGUE (GIFT FROM MY FRIEND) | BAREVNÁ BUBLINA / SPEECH BUBBLE (DIY) | OBRAZ / PAINTING (ANDREW GILBERT) | BALZÁMY NA RTY / LIP BALMS (HURRAW!)